WoodFormers Mini set Kačenka roto/inca

2 hodnocení
Akce
kacenka1
499 Kč –48 %

WOODFORMERS® je ručně vyráběná mini stavebnice. Vy si ji můžete složit do námi navrženého základního stavu nebo vytvořit za pomocí Klik-Klap druků další, a další, a další výtvory.

499 Kč –48 % 259 Kč
Skladem (2 ks)

Tato WOODFORMERS® mini stavebnice s názvem "Kačenka" je ze série Hračkobraní 2016, jež obsahuje celkem 9 stavebnic. Postupným získáním všech těchto 9ti stavebnic získáte sestavu Combo Box, z které tato série vychází. Výhodou je, že si ji tímto způsobem můžete nakombinovat z různých variant mini stavebnic, všechny jsou totiž navzájem plně kombinovatelné.

Mini set - KAČENKA - obsahuje: 8 dílů + 11,5 párů druků + 23 vrutů => 95 možností sestavení ;o)

Detailní složení mini stavebnice - Kačenka:

  • 5 x kolečko (2p+3k)
  • 1 x krátká spojka (1k)
  • 1 x kostka(1p)
  • 1 x placatý kvádr - čelní

WOODFORMERS® je česká a originální dřevěná stavebnice, kdy za pomoci drukových spojů vytváříte tisíce otočných i pevných sestav. Stavebnice WOODFORMERS® je dřevěnou hračkou pro všechny smysly - chrastí, cvaká, mlaská, voní přírodou, je příjemná na dotyk, pohled, je chytlavá a nenechavá.

Každá WOODFORMERS® mini stavebnice se dá rozpojit do jednotlivých dřevěných dílů a z nich lze jejich jiným spojením pomocí Klik-Klap druků tvořit další, a další, a další výtvory. Tímto jsou naše hračky unikátní, protože nezůstává jen u té jedné, ale vytvoříte si jich mnohem víc! Naše mini stavebnice není tedy jen 'figurkou', kterou jsme vám takto namíchali, vy může v jejím tvaru vidět něco úplně jiného a zábavnějšího, protože se jedná o hračku s fantazií, což byl náš záměr při její tvorbě. Kdyť stačí přidat nebo ubrat jen jeden jediný díl, nebo jen otočit váš výtvor a je tu něco uplně jiného. WOODFORMERS® hračky jsou námi ručně vyráběné, jen mechanicky opracované z masivního bukového dřeva, a tak je každý kousek stavebnice originál!

Vše je pevně osazeno na správném místě Klik-Klap druky v typu roto nebo construct. Oba typy si můžete vybrat také v jedné ze čtyř dostupných barevných variant Klik-Klap druků - arcticarmyinca a safari a to bez rozdílu výsledné ceny. Zjistili jsme, že drukům říkáte také patenty, patentky, cvoky nebo cvočky či úplně oficiálně stiskací knoflíky, ale to používá snad jen výrobce ve svém katalogu.

Určení: Stavebnice WOODFORMERS® je skvělá pro holky i kluky, náctileté a dospělé. Spojování dílků pomocí Klik-Klap druků ale vyžaduje zručnost a sílu, jakou získávají děti až kolem 3. roku u varianty roto a cca kolem 5. roku u varianty construct. Hra s WOODFORMERS® stavebnicí podporuje fantazii, trpělivost, samostatnost, soustředěnost a pomáhá odbourávat nervozitu i stres. Naše stavebnice je vhodným suvenýrem i pro zahraniční návštěvníky jako originální výrobek z České republiky, ať jim ho předáte zde při návštěvě, nebo jej vezmete na návštěvu s sebou za nimi. Darujte jedinečnou WOODFORMERS® dřevěnou hračku, vykouzlíte s ní radost i úsměv!

Návod ve zkratce: Sepnutím dvou různých Klik-Klap druků sestavujte jednotlivé díly i skupiny dílů stavebnice k sobě. Každý jednotlivý spoj je také otočný. Druky se lehčeji spojují jejich vzájemným vtlačením z boku, rozpojení je snazší pomocí pohybu napodobujícího rozlomení spoje.

Důležitá poznámka na závěr: Nejsem magnetická a neobsahuji magnety! U mě musíš zabrat silou, sílu svalů i ducha si tu zkusíš!

Jméno značky: Karlštejn toys
Kategorie: DOPRODEJ
Záruka: 2 roky