Eugy Slon

8 hodnocení
Akce
slon1
349 Kč –48 %

Barevné 3D puzzle z ekologicky zpracovaného 2 mm silného kartonu vytvořeno podle návrhů Novozélandských designerů.

Přivítejte největšího suchozemského savce zmenšeného na dlaň. A taky neváží 7500kg! Afrického slona poznáte podle uší – tvarem připomíná kontinent, po kterém je pojmenován!

Sloni jsou chytří a společenští, s řadou emocí, které odrážejí naše vlastní. Mohou používat seismickou komunikaci k přenosu zpráv na velké vzdálenosti, posílat a přijímat vibrace přes zem. Jsou také životně důležité pro životní prostředí, protože jejich každodenní činnosti utvářejí krajinu a podporují přežití ostatních živočichů a rostlin. Afričtí sloni dnes bohužel čelí mnoha hrozbám, od pytláctví a konfliktů s lidmi až po ztrátu přirozeného prostředí a sucho.

349 Kč –48 % 179 Kč
Skladem (>5 ks)

Barevné 3D puzzle z ekologicky zpracovaného 2 mm silného kartonu vytvořeno podle návrhů Novozélandských designerů.

Rozměry: 75 x 49 x 78 mm

Výrobky odpovídají 100% mezinárodním bezpečnostním normám (EN71-1,2,3 a CPSIA). Balení EUGY obsahuje 6 až 7 plochých karet s individuálně očíslovanými kousky připravenými ke složení. Lepidlo i inkoust jsou netoxické. Vše je maximálně šetrné k životnímu prostředí. 

Postup: Nasouvejte části na pomocný dílek a přilepujte je přiloženým lepidlem k sobě podle návodu. Až získá puzzle potřebný tvar, pomocný dílek vytáhněte.

Pro děti od 6 let.

Výrobcův závazek:
Abychom pomohli zachránit tyto jemné obry, věnujeme 10 % čistého zisku z prodeje Elephant EUGY organizaci Sheldrick Wildlife Trust, neziskové organizaci pracující v Keni na záchranu osiřelých slůňat, ochranu divokých stád a zabezpečení míst, která nazývají domovem.

Jméno značky: Dodoland
Kategorie: EUGY
Záruka: 2 roky

Slon