4 hodnocení

GEOBABY Sea Mini

Geomag - Geobaby Sea Mini, 4 dílky. Stavebnice Geomag Baby jsou díky své naprosté zdravotní nezávadnosti a jednoduchosti vhodné i
pro ty nejmenší děti. Vašim dětem ve věku od deseti měsíců do tří let můžeme nabídnout stavebnice G-Baby. Rozvíjejte schopnosti svých dětí
s hračkami a stavebnicemi Geomag! Tato stavebnice je vhodná i jako hračka do vany. Součásti balení: Balení obsahuje 3 velké magnetické části vhodné pro batolata od 10 do 72 měsíců a 1 nasazovací zvířátko.

  • Věk: 10 měsíců+
  • Země původu: Švýcarsko
Můžeme doručit do:
28.7.2020
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Geomag
210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Kategorie: Magnetické
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Geomag - Geobaby Sea Mini, 4 dílky

Geomag Baby je stavebnice pro nejmenší pro děti od 10 měsíců. Stavebnice Geomag jsou díky své naprosté zdravotní nezávadnosti a jednoduchosti vhodné i pro ty nejmenší děti. Vašim dětem ve věku od deseti měsíců do tří let můžeme nabídnout stavebnice G-Baby. Rozvíjejte schopnosti svých dětí s hračkami a stavebnicemi Geomag! Tato stavebnice je vhodná i jako hračka do vany.

 

Součásti balení: Balení obsahuje 3 velké magnetické části vhodné pro batolata od 10 do 72 měsíců a 1 nasazovací zvířátko.

 

 

 

Geomag Baby je bezpečná kreativní hračka, speciálně uzpůsobená malým dětem ve věku od 10ti měsíců do tří let. Slouží nejen jako jednoduchá stavebnice, ale i jako kousátko, chrastítko nebo hračka do vody. G-Baby je zkrátka ideální hračkou pro malé děti. Zabavte své děti lákavou hračkou Geobaby!

 

Čím jsou stavebnice Geomag pro děti prospěšné?

 

  • rozvíjejí jemnou motoriku
  • umožní dětem lépe chápat prostor
  • pomáhají využívat dětskou představivost a fantaziiZabavte své děti lákavou hračkou Geobaby!

 

Reportáž ČT: Sama doma 15.06.2009, čas 13:20-18:30

Geomag Baby Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: