Neohodnoceno

KOR TAZOO Paco

Geomag - KOR TAZOO Paco, 71 ks je jedinečná konstrukčně-transformační magnetická stavebnice. Zbrusu nový magnetický systém vám umožní zažít různé herní činnosti v jedné hračce. Základem je patentovaný systém složený z 26 magnetických prvků volně rotujících kolem kovové koule. Složením těchto 26 prvků, kovové koule a dílků pláště dostaneme eliptický útvar - "vejce". Kroucením můžete vytvářet neomezené kreace. Nakonec se přidává specifické příslušenství, které vytváří charakter výtvoru a je rozděleno do dvou hlavních skupin: "Proteon" a "Tazoo".

 

  • Věk: 5+
  • Země původu: Švýcarsko

 

Můžeme doručit do:
28.7.2020
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Geomag
1 049 Kč 866,94 Kč bez DPH
Kategorie: Magnetické
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Geomag - KOR TAZOO Paco, 71 ks

Geomag KOR je jedinečná konstrukčně-transformační magnetická stavebnice. Zbrusu nový magnetický systém vám umožní zažít různé herní činnosti v jedné hračce. Základem Geomagu KOR je patentovaný systém složený z 26 magnetických prvků volně rotujících kolem kovové koule. Složením těchto 26 prvků, kovové koule a dílků pláště dostaneme eliptický útvar - "vejce". Kroucením můžete vytvářet neomezené kreace. Nakonec se přidává specifické příslušenství které vytváří charakter výtvoru a je rozděleno do dvou hlavních skupin: "Proteon" a "Tazoo".

 

 

 

Tato stavebnice patří do skupiny Tazoo, která je určena k vytvoření roztomilých stvoření, bydlících v idylickém světě fantazie generované dětskou fantazií. Jejich přirozené prostředí je moře a les, kde žijí po přistání na planetě zemi. Chobotnice, žraloci, velryby, ale také ještěrky nebo žáby jsou jen některé z výtvorů řady Tazoo.


Paco přistál v lese a přizpůsobil se právě pro život v lesním prostředí. Má super zrak a může se dívat do libovolného směru.


Stavebnici Geomag KOR TAZOO Paco tvoří celkem 71 dílků. Vhodné pro děti od 5 let.

GEOMAG KOR TAZOO PACO VIDEO I

GEOMAG KOR TAZOO PACO VIDEO II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: