Neohodnoceno

Magformers BRAIN UP

Obsahuje celkem 192 dílků: 46 trojúhelníků, 44 čtverců, 12 pětiúhelníků, 4 šestiúhelníky, 8 kosočtverců, 10 vysokých trojúhelníků,
6 lichoběžníků, 4 SUPER trojúhelníky, 6 SUPER čtverců, 4 jednokolečka, 9 obdélníků, 2 podvozky s kolečky, 2 otočné figurky (chlapečka a holčičku), kompletní mechanismus sady "Carnival" (stojan se 2 rameny a 5 spec. doplňků), sada příslušenství ke stavebním autům (tj. ramena
k buldozeru, výklopný pant, válcovou spojku a kosočvercové výplně s kloubem), 3 ks příslušenství k sadě "Záchranáři" (2 držáky na žebřík, resp. obdélník, a kompletní stříšku s blikajícím majákem a funkční sirénou), 18 čtvercových výplní i s 36 výukovými panely s čísly a abecedou. Cenově výhodné OBŘÍ dárkové balení, které obsahuje kromě velkého počtu základních dílků (157 ks) i kompletní sadu doposud vyráběného příslušenství (35 ks), čímž tato sada v sobě zároveň obsahuje i tematické stavebnice Magformers Carnival, XL Cruiser - Stavební auto a XL - Záchranáři. Stavebnice BRAIN UP je ovšem koncipována zejména jako výuková stavebnice pro předškolní a rannou školní výchovu (obsahuje mj. i výukové panely s abecedou, čísly a matematickými symboly). Uvnitř balení naleznete velmi kvalitně zpracovaný učebnicový booklet s názorně vyobrazenými návody na skládání obrazců v ploše i modelování nejrůznějších 3D objektů. Úkoly jsou řazeny od nejjednodušších ke složitějším a předpokládají aktivní účast rodičů, vychovatele či učitele. Z jednoho balení BRAIN UP postavíte prakticky cokoliv z na našem webu vyobrazených staveb vč. již zmíněných tematických aut a pouťových atrakcí.

  • Rozměry balení: 70 x 50,3 x 12 cm
  • Váha: 4450 g
  • Věk: 3+
  • Země původu: Jižní Korea
Můžeme doručit do:
28.7.2020
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Magformers
8 499 Kč 7 023,97 Kč bez DPH
Kategorie: Magnetické
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Obsahuje celkem 192 dílků:

46 trojúhelníků
44 čtverců
12 pětiúhelníků
4 šestiúhelníky
8 kosočtverců
10 vysokých trojúhelníků
6 lichoběžníků
4 SUPER trojúhelníky
6 SUPER čtverců
4 jednokolečka
9 obdélníků
2 podvozky s kolečky                                 2 otočné figurky (chlapečka a holčičku)
kompletní mechanismus sady "Carnival" 
(stojan se 2 rameny a 5 spec. doplňků)
sada příslušenství ke stavebním autům 
(tj. ramena k buldozeru, výklopný pant, válcovou spojku a kosočvercové výplně s kloubem)
3 ks příslušenství k sadě "Záchranáři" 
(2 držáky na žebřík, resp. obdélník, a kompletní stříšku s blikajícím majákem a funkční sirénou)
18 čtvercových výplní i s 36 výukovými panely s čísly a abecedou

Cenově výhodné OBŘÍ dárkové balení, které obsahuje kromě velkého počtu základních dílků (157 ks) i kompletní sadu doposud vyráběného příslušenství (35 ks), čímž tato sada v sobě zároveň obsahuje i tematické stavebnice Magformers CarnivalXL Cruiser - Stavební auto a XL - Záchranáři.

Stavebnice BRAIN UP je ovšem koncipována zejména jako výuková stavebnice pro předškolní a rannou školní výchovu(obsahuje mj. i výukové panely s abecedou, čísly a matematickými symboly). Uvnitř balení naleznete velmi kvalitně zpracovaný učebnicový booklet s názorně vyobrazenými návody na skládání obrazců v ploše i modelování nejrůznějších 3D objektů. Úkoly jsou řazeny od nejjednodušších ke složitějším a předpokládají aktivní účast rodičů, vychovatele či učitele.

Z jednoho balení BRAIN UP postavíte prakticky cokoliv z na našem webu vyobrazených staveb vč. již zmíněných tematických aut a pouťových atrakcí.

Rozměry balení: 70 x 50,3 x 12 cm ~ Váha: 4450 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: