Ugears 3D mechanické puzzle Dream Cabriolet VM-05 735 ks

6 hodnocení
Značka: Ugears
2 045 Kč 1 690,08 Kč bez DPH 2 045 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
15.8.2022

Model je tradičně vybaven gumovým pásovým motorem, který pohání mechanismus a řídí vůz. Kabriolet se může pohybovat vpřed nebo vzad. Abychom se ujistili, že se můžete blíže podívat na krásný osmiválcový konfigurační motor V v provozu, představili jsme klidový režim. V tomto režimu bude váš Cabriolet stále umožňovat, abyste se podívali pod kapotu, abyste ocenili krásu pohybujících se zařízení. Pokud chcete uvést vozidlo do pohybu, zatáhněte za převodovou páku na sloupku řízení.

Přední i zadní kola modelu jsou zavěšena, aby byla jeho jízda konečně hladká. Pomocí volantu posuňte spojku předního kola a pošlete Dream Cabriolet ve zvoleném směru.

Počet součástí: 739
Velikost modelu: 35 x 15,7 x 9 cm
Velikost balení: 37,8 x 17 x 5 cm
Předpokládaná doba montáže: 13 hodin

Úroveň: Pokročilá

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Materiál: Dřevo

Video 3D mechanické puzzle Kombajn

Nevyplňujte toto pole:
VV Avatar autora 31.5.2021 13:35
Zatím jsem ve fázi stavění cabrioletu, tak mohu hodnotit jen dodání obchodem. Objednávka přišla rychle, trochu jsem se bála vzhledem ke křehkosti stavebnice, ale perfektní. Vše obaleno bezpečně bublinkovou folií, že krabička se stavebnicí neměla ani škrábaneček. Druhá stavebnice (trofej s cyklistou) nemůžu hodnotit (je to dárek), ale doručena také perfektně.
Odpovědět
Najdete nás i na MALL.CZ