Ugears 3D mechanické puzzle Drak 320 ks

Neohodnoceno
Značka: Ugears
1 800 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Drak Windstorm je klasický mýtický plaz, ztělesnění starodávné síly a síly, prezentovaný ve dřevě a animovaný čarodějnictvím inženýrů Ugears.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné domácí 3D puzzle Windstorm Dragon má otevřený design, který vám umožní vidět bít jeho mechanické srdce - pryžový motor. Model má natahovací klíč v přední části hrudníku. Chcete-li jej navinout, držte draka za tělo a otočte klíčem ve směru hodinových ručiček. Uvolněte motor potáhnutím startovací páky. Tehdy začíná kouzlo: ruce, nohy a dokonce i celé tělo draka se začnou hýbat. A samozřejmě úžasný pár silných a krásných křídel se dá do pohybu. Toto je velmi speciální vlastnost vašeho Ugears Dragon: kosti křídel jsou vyrobeny ze dřeva, ale zbytek jsou krásně navrženy měkčí papírové výřezy. Měkčí a flexibilní materiál činí let velmi realistickým a nechává prostor pro vaše vlastní nápady.

Model lze postavit na speciální podpěru nebo zavěsit na provázek. Stejně fascinující bude vypadat s laserem vyrytými šupinami a špičatým ocasem. Je to perfektní dárek pro vaši rodinu a přátele.

Velikost modelu: 53 x 48,5 x 29 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: UGEARS
Záruka: 2 roky

Drak