Ugears 3D mechanické puzzle Jachta The Ocean Beauty 95 ks

Novinka
2 hodnocení
Značka: Ugears
499 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Dekorativní jachta Ocean Beauty se dodává s robustním stojanem, do kterého se plavidlo zasouvá. Chcete-li jachtu připevnit k bezpečnému vystavení, stačí ji posunout dopředu tak, aby se kýl zafixoval ve štěrbině stojanu. Když budete chtít model obdivovat zblízka, zasuňte jej zpět a snadno jej vyjměte!

Hlavní vlastnosti:

 • 95 precizně vyřezaných dílků
 • jednoduchá obtížnost sestavení
 • drobné mechanické detaily
 • navrženo a vyrobeno na Ukrajině
 • Rozměr modelu: 18,5x7,5x12 cm
  Rozměr balení: 31,1x19x11,5 cm
  Věk: 14+
  Materiál: dřevo
  Počet dílků: 95
  Obtížnost: jednoduchá
  Doba sestavení: 1-2 hodiny

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jachta Ocean Beauty je sesterskou lodí k trimaránu Merihobus jako model plachetnice Ugears a připojuje se k výzkumné lodi a remorkéru Ugears v naší rostoucí flotile dřevěných modelů lodí a člunů. Jachta má pouze 95 dílů a její sestavení je hodnoceno jako "snadné", takže představuje skvělou startovací stavebnici pro nováčky. Ke stavbě není potřeba žádné lepidlo ani speciální nářadí. Součástí stavebnice je podrobný ilustrovaný návod v 11 jazycích (angličtina, němčina, ukrajinština, francouzština, polština, španělština, portugalština, italština, japonština, čínština a korejština), který vám pomůže při sestavování.

 

Jachta Ocean Beauty je skvělým dárkem pro každého nadšence do plachtění nebo modeláře z řad vašich přátel a rodiny. Nebo proč nedat dárek v podobě nového koníčku, protože tuto jednoduchou 3D skládačku zvládnou postavit i začátečníci. Říká se, že loď je díra v oceánu, do které se sypou peníze, ale tento krásný model jachty vám umožní prožít námořnický sen za hubičku!

Doplňkové parametry

Kategorie: UGEARS
Záruka: 2 roky

Vintage Budík