2 hodnocení

Ugears 3D mechanické puzzle Motorka 189 ks

Půvabný a odvážný, takový je nový model. Nese skutečného ducha cesty. Kombinace špičkového exteriéru a materiálů šetrných k životnímu prostředí dělají model vítaným dárkem ať už pro přítele nebo obchodního partnera. Podrobný realistický design zaručuje, že model se stane úžasným doplňkem každého interiéru.

Motocykl je poháněn silným gumičkový motorem, který dokáže je vybaven zasouvacím požárním žebříkem s 3 částmi na rotující plošině. Délka při úplném roztažení - 700 mm. Požární žebřík má několik ovládacích prvků. Stiskněte páku a zvedněte žebřík. Otočte plošinu doprava nebo doleva. Upevněte vybranou polohu speciální západkou. Všechny tři části žebříku se rozprostírají dopředu. Vyjděte po žebříku a na svém konci dostanete skutečný jeřáb s háčkem. Model je samozřejmě plně funkční a pohybuje se automaticky.

Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady?

Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!

Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě.

Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky. 3D puzzle UGEARS jsou opatřeny podrobným obrázkovým návodem.

UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

Velikost modelu: 25,8 x 8,4 x 10,5 cm
Velikost balení: 37 x 17 x 3 cm

Počet součástí: 189
Předpokládaná doba montáže: 3-4 hodiny

Můžeme doručit do:
16.4.2021
Skladem (4 ks)
Značka: Ugears
798 Kč –34 % 529 Kč 437,19 Kč bez DPH 529 Kč / 1 ks
Kategorie: UGEARS
Záruka: 2 roky
Materiál: Dřevo
Ugears 3D mechanické puzzle Motorka 189 ks
Akce
798 Kč –34 %

Popis produktu není dostupný

Video 3D Ukrainian Gears Theater

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ