Ugears 3D mechanické puzzle Motýl s květinou 161 ks

3 hodnocení
Akce
Ugears Butterfly Mechanical Model 01 max 1000
1 200 Kč –37 %

Motýl není statický model stojanu, ale animovaná kinetická socha. Každý z jeho detailů byl navržen tak, aby se ujistil, že se hodí na své místo a hraje svou roli v fungování tohoto vynikajícího mechanismu. Mechanický automat je vybaven gumovým pásovým motorem a pohybuje se napodobováním chvění motýla bez externího zdroje energie nebo baterií.
Jemná křídla motýla jsou vyrobena z řemeslného papíru. Spodní křídla mění svůj úhel sklonu, když model pracuje, aby zajistily, že pohyby automatu se podobají pohybům skutečného motýla. Dvě nohy se pohybují, zatímco křídla se třepotají. Zadní dvojice nohou se používají jako spouštěcí / zastavovací páky gumového motoru. Váš motýl je dodáván se dvěma sadami křídel: barevným a méně jasným, béžovým, které můžete malovat, jak chcete.
Motýl sedí na platformě ve tvaru květu. Elastická podpora mírně odráží model, takže jeho pohyby jsou realističtější, takže motýl tančí a třepotá ve vzduchu, který se blíží ke květu.

Sestava je konstruována z bloků: na začátku musí být detaily sestaveny tak, aby tvořily menší bloky, které zase vytvoří celý model. Proces montáže je popsán v obsáhlém návodu s podrobnými barevnými ilustracemi v 11 jazycích (angličtina, němčina, francouzština, polština, španělština, ukrajinština, ruština, japonština, italština, čínština a korejština). 

Velikost modelu: 29 x 55 x 40 cm
Velikost balení: 37 x 17 x 3 cm

Počet součástí: 161

Předpokládaná doba montáže: 2 hodiny
Úroveň: Střední

1 200 Kč –37 % 750 Kč 750 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Jméno značky: Ugears
Kategorie: UGEARS
Záruka: 2 roky
Materiál: Dřevo

Video 3D Ukrainian Gears Theater