Ugears 3D mechanické puzzle Sportovní auto Rapid Mouse 226 ks

Novinka
2 hodnocení
Značka: Ugears
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Sportovní vůz je krásným doplňkem do našeho rostoucího katalogu závodních vozů, motorek, nákladních automobilů a dalších vynikajících automobilových modelů pro kutily. Skvělý dárek pro každého milovníka aut nebo nadšence do 3D puzzle! Můžete jej ponechat v jeho atraktivním stavu přírodního dřeva nebo žít své sny v malém měřítku tím, že jej natřete dle vlastního barevného schématu.

 

Hlavní vlastnosti:

 • 226 precizně vyřezaných dílků
 • jednoduchá obtížnost sestavení
 • výsledný model je řiditelný a schopný samostatné jízdy
 • navrženo a vyrobeno na Ukrajině
 • Rozměr modelu: 21x7,5x13,5 cm
  Rozměry balení: 37,3x17x3,4 cm
  Věk: 14+
  Materiál: dřevo
  Obsahuje 226 dílků
  Obtížnost: jednoduchá
  Doba sestavení: 4 hodiny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám Sportovní auto Rapid Mouse - klasický roadster z poloviny 20. století. Model má funkci duálního motoru. Natočte pružinový motor šesti plnými otáčkami ráčnového klíče umístěného na podvozku modelu auta, nebo zatáhněte sportovní auto zpět po rovném povrchu, uvolněte jej a sledujte, jak se auto rozjíždí. Tento dřevěný model auta může zatáčet doleva nebo doprava nastavením předních kol nebo jej můžete nasměrovat rovně a jet kupředu. Gumové pneumatiky poskytují trakci a snadno se montují a vyměňují. Sportovní auto Rapid Mouse se vyznačuje nádherně propracovaným interiérem, funkčním rezervním kolem namontovaným v zavazadlovém prostoru, bočními dveřmi, které se otevírají, a manuální pevnou střechou se střešním oknem, které se vyklápí nahoru a dolů.

 

Sada má 226 dílů a je na jednoduché obtížnosti sestavení. Vše, co potřebujete k sestavení, naleznete přímo v krabici. Jednoduše vyrazte kusy z předem nařezaných desek a poté je spojte dohromady podle našich ilustrovaných podrobných pokynů v 11 jazycích (angličtina, ukrajinština, němčina, španělština, francouzština, italština, portugalština, polština, japonština, čínština a korejština).

Doplňkové parametry

Kategorie: UGEARS
Záruka: 2 roky

Vintage Budík