Ugears 3D mechanické puzzle Tyrannosaurus Rex 249 ks

Novinka
1 hodnocení
Značka: Ugears
1 490 Kč 1 490 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)

Tyrannosaurus rex
Přiveďte k životu děsivého prastarého predátora!

Ugears uvádí na trh svou sbírku dinosauřích automatů s nejděsivějším predátorem, který kdy chodil po Zemi: Tyrannosaurus Rex. Tento mechanický DIY dřevěný model kráčejícího tyranosaura je poháněn kovovou pružinou, která přenáší sílu přes redukovaný převod, otáčí osou, která pohání nohy. Chytrý systém spojení a spojení umožňuje tomuto králi dinosaurů chodit po vlastních nohou – první dvoupedálové chodítko v kolekci Ugears! Excentrické ozubené kolo uvede ocas do synchronního pohybu s nohama, což pomáhá dinosaurovi udržet rovnováhu a nespadnout na stranu, stejně jako v přírodě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Až 13 metrů na délku a 9 metrických tun na váhu, tyrannosauři měli největší zuby ze všech masožravých dinosaurů, schopných trhat maso a chroupat kosti. Měli také vysoce vyvinutý čich, srovnatelný se supy, a neuvěřitelně ostrý zrak – lepší než orli. Byli vrcholovými predátory pozdního období křídy, kteří se potulovali po území dnešní západní Severní Ameriky v prostředí od zátoky až po polosuché pláně. Jejich obří zadní nohy a kymácející se ocas z nich dělaly výkonné chodce, schopné pronásledovat kořist na velké vzdálenosti, než se přiblížily k zabití výbuchem rychlosti. Cítili také mršinu na velkou vzdálenost a pak pronásledovali další predátory z mršin, což z nich udělalo tyrany křídové jídelny.

 

Tento úžasný chodící model dinosaura je natahovací DIY dřevěný zmenšený model dospělého Tyrannosaura Rexe. V horní části ocasu se skrývá klíč na navíjení. Vyjměte klíč a vložte jej do ráčnového mechanismu na levé straně dinosaura a ujistěte se, že hlava levé stehenní kosti je mimo otvor (pokud potřebujete, přepněte vypínač do polohy "zapnuto" a poté otočte zařízení nad rameny T-Rexe pro pohyb nohy). Přepněte vypínač do polohy „vypnuto“ (směrem k hlavě) a naviňte mechanismus půl tuctu ve směru hodinových ručiček, přičemž klíč vraťte do jeho polohy mezi ocasem a tělem. Umístěte Tyrannosaura na hladký, rovný povrch, držte automat za tělo (nemačkejte nohy k sobě!), přepněte vypínač a uvolněte. Váš Tyrannosaurus se odkráčí pryč, bude hledat své další jídlo, jeho ocas se houpe a čelisti křupou nahoru a dolů v očekávání. Je to vlastně trochu děsivé!

Ugears Tyrannosaurus Rex je hodnocen na úrovni „Pokročilý“, má 249 dílů a slibuje 8 hodin vzrušující doby montáže. K montáži není potřeba žádné lepidlo ani speciální nářadí. Postupujte podle podrobných pokynů v 11 jazycích (angličtina, němčina, ukrajinština, francouzština, polština, španělština, portugalština, japonština, italština, čínština a korejština), abyste vedli svou stavbu a ujistěte se, že všechny pohyblivé části řádně obrousíte a namažete. pro optimální funkci dinosaura.

Začněte svou sbírku dinosaurů Ugears ještě dnes s King of the Tyrant Lizards. Tento mohutný šupinový obr dokáže pokrýt až 60 cm na jedno navinutí. A určitě se podívejte na některé z dalších úžasných automatů v katalogu Ugears, včetně Horse-Mechanoid, Butterfly a dalšího trochu děsivého chodce, Hexapod Explorer. Najdete zde modely pro každý vkus a zájem v nádherném světě Ugears 3D puzzle, DIY modelářských stavebnic, automatů, robotů, dřevěných puzzle boxů a modelových stavebnic STEM Lab.

Ugears Tyrannosaurus Rex je jedinečný dárek a perfektní model pro stavbu s dítětem, které je fascinováno dinosaury. Každý fanda, který oceňuje úžasný design a mechaniku, bude chtít přidat T-Rex do své sbírky. Pracovníci v kanceláři, kteří chtějí svému stolu dodat nádech hrůzy nebo rozmaru, si tento dřevěný dinosauří automat zamilují. Rozjeďte svou sbírku Ugearských dinosaurů s králem všech — hrůzostrašným Tyrannosaurem Rexem!

 

  • Rozměry modelu: 37.5*14.7*10
  • Rozměry balení: 37.3*17*5 cm 
  • Počet dílků: 249

Doplňkové parametry

Kategorie: UGEARS
Záruka: 2 roky

T-Rex