3D mechanické puzzle Kuličková dráha

1 hodnocení
Akce Novinka
kuli1
1 700 Kč –58 %

Vstupte do fascinujícího světa našeho 3D dřevěného puzzle Marble Run, skutečně výjimečné směsi umění a mechaniky, která vás zve na strhující cestu kreativity a objevování.

1 700 Kč –58 % 699 Kč 699 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Objevte složitou krásu 3D dřevěného puzzle Marble Run


Tento model, který odhaluje nádherné detaily a fascinující mechaniku našeho 3D Marble Run, není jen dílem inženýrství, ale také nadčasovým kouskem řemeslné práce, který ozdobí váš prostor a zároveň zaujme představivostí všech věkových kategorií.

Kvalitní řemeslné zpracování


Model je vyroben výhradně z břízy s vysokou hustotou a je důkazem odolnosti a složitých detailů. To není jen dětská hračka; je to inovativní zázrak, který předvádí vrchol mechanického designu. Aktivujte jeho podmanivé vlastnosti pouhým otočením ruční kliky a nechte se ohromit jeho dynamickými pohyby.

Zkušenosti s rozbalováním

Samotné odhalení modelu by mělo být nezapomenutelnou událostí. Dodává se ve vysoce kvalitní krabici spolu s obsáhlým montážním návodem. Udržitelnost se snoubí se stylem v dokonalé harmonii.

3D Wooden Puzzle - Marble Run Opis 6
3D Wooden Puzzle - Marble Run Opis 1

Dynamické vlastnosti


Připravte se na to, že budete ohromeni pokročilými designovými prvky labyrintu. Od jeho ostrých zatáček až po hypnotizující spirálový sjezd jsou vaše kovové kuličky připraveny na dobrodružnou cestu. Výškovka s pákovým převodem je ztělesněním inženýrské zdatnosti, pečlivě vypočítána tak, aby dopravila vaše koule zpět na začátek a dokončila fascinující cyklus.

Dárek na celý život


Hledáte nezapomenutelný dárek, který poskytne intelektuální stimulaci spolu s hodinami nekonečné zábavy? Tento Marble Run nabízí sofistikovanou, složitou výzvu, která funguje jako mistrovské dílo konverzace. Hodí se pro každou zvláštní příležitost – ať už jsou to narozeniny nebo svátky – je to dárek, který slibuje, že si ho budete vážit a obdivovat.

3D Wooden Puzzle - Marble Run Opis 3
3D Wooden Puzzle - Marble Run Opis 5
 

Dekorativní elegance


Náš Marble Run není pouhá montážní sada; po dokončení se promění v úžasný dekorační kousek. Okouzlující zatáčky a plynulé mramorové sestupy slouží jako vizuální potěšení, díky čemuž jsou výrazným doplňkem atmosféry každé místnosti.

Proč se rozhodnout pro naše výtvory?


Naše modely vyrobené v Evropské unii, konkrétně v Polsku, odrážejí bezproblémové spojení estetiky a mechaniky. Naše sady jsou uživatelsky přívětivé a navržené tak, aby nabízely naplňující zážitek pro lidi všech úrovní dovedností. Od nováčka po zkušeného stavitele modelů, každý najde příjemnou výzvu.

3D Wooden Puzzle - Marble Run Opis 2

Válcování do rodinné zábavy


Uvolněte hodiny radosti s Marble Run! Zapojte členy rodiny do kreativního skládání a sledujte, jak kuličky ladně klouzají. Fascinující cesta zvratů, odboček a smíchu. Ideální pro podněcování imaginativní hry a propojení. Připravte se, nastavte, hurá vstříc nekonečným vzpomínkám!

Charakteristika

Series/Article WR-353
Quantity 247
Spare parts  17
Set Axle 3-15,6 (1+1); 
Axle 3-23.9 (3+2); 
Balls 9,5 (10+2); 
Candle,
Sandpaper
Difficulty level 4/5
Assembly time 5 h
Model dimensions H: 10.94″ ( 27,8 cm)
W: 6.5″ ( 16,5 cm)
D: 7.72″ ( 19,6 cm )
Package size H: 9.45″ ( 24 cm )
W: 6.89″ ( 17,5 cm)
D: 1.1″ ( 2,8 cm )
Age 14+
Number of gears 4
Setting the mechanism in motion by rotation
The packing box is made of wood.
Inside there is an instruction on how,
after assembling the model.
Sharp track turns
Spiral descent
Lever-gear ball elevator

Na závěr model Marble Run daleko přesahuje jednoduchou montážní výzvu. Vnímáte celou cestu, strhující proces, kde se umění setkává s mechanickou složitostí. Díky odolným březovým komponentům, úžasným prvkům, jako jsou ostré zatáčky a spirálovité sjezdy, se každý prvek spojuje a přeměňuje tento kus v umělecké dílo. Zažijte zázrak a fascinaci mistrovského díla, které přesahuje konvenční kategorizace

Additional information

Weight 0.6 kg
Packaging Dimensions 24 × 17.5 × 2.8 cm
Assembly time

5h

Difficulty level

Hard Level

Pieces

200 to 299

Color

Natural Wood

Mechanical functions

Yes

Jméno značky: WOODEN CITY
Kategorie: WOODEN CITY
Záruka: 2 roky

Kuličková dráha