3D únikový puzzle Box

Novinka
1 hodnocení
Značka: WOODEN CITY
999 Kč 999 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)

Vydejte se do říše záhad s 3D puzzle Wooden Box. Toto není jen montážní projekt; je to zážitek, záhada čekající na odhalení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složitosti 3D puzzle dřevěné krabice

Odemknutí Escape Room Puzzle Box je víc než jen hmatový zážitek – je to cesta do historie. Jak se ponoříte hlouběji, pečlivé rytiny vás lákají blíže a odrážejí ikonické symboly templářů a zednářů. Může být mezi těmito dvěma řády skryté spojení? Složitě vyřezávané nápisy nejsou jen pro parádu; slouží jako klíč k rozluštění složitého mechanismu krabice, který je navržen tak, aby chránil její cenný obsah před zvědavými pohledy. Máte, co je potřeba k rozluštění této prastaré hádanky?

Řemeslné zpracování

Tento zázrak pocházející ze srdce Polska, chlouby Evropské unie, je svědectvím jemného řemesla. Každý kus vyrobený z břízy je pečlivě zpracován, což zajišťuje bezproblémový proces montáže. Je to zázrak mechanického designu, kde se u jiných modelů stroje pohybují, hodinové ručičky tikají a lopatky vrtulníku víří.

3D Wooden Box Puzzle - Escape Room Puzzle Box opis 1
3D Wooden Box Puzzle - Escape Room Puzzle Box opis 3

Pohled do minulosti

Každý kout této krabice šeptá staré příběhy, spojení historie a tajemství. Čím hlouběji se ponoříte do jeho sestavy, tím více vám připadá jako artefakt ztracený v čase, který nabádá sdílet svá tajemství s hodnou myslí.

Ideální volba dárku

Hledáte dárek, který vynikne? To je víc než jen dárek – je to dobrodružství v krabici. Ideální pro nadšence, milovníky historie nebo kohokoli se zálibou v unikátu, darovat tento výtvor znamená darovat zážitek, výzvu a příběh čekající na vyprávění.

3D Wooden Box Puzzle - Escape Room Puzzle Box opis 4
3D Wooden Box Puzzle - Escape Room Puzzle Box opis 2

Více než pouhá památka

Po složení neskončí jen tak vzadu v šuplíku. Pyšní se jako nádherný dekorační kousek, začátek konverzace, důkaz trpělivosti a dovednosti. Jemný lesk jeho složitých řezbářských prací dodává dotek elegance každému prostoru, který zdobí.

Characteristics

Series/Article WR-354
Number of parts total 149
Spare parts  5
Set Candle -1
Sandpaper -1
Difficulty level 3/5
Assembly time 5 h
Model dimensions H: 3.42’’ ( 8,7 cm)
W: 3.74’’ (9,5 cm)
D: 3.74’’ (9,5 cm)
Package size H: 9.44‘‘ (24 cm)
W: 6.88‘‘ (17,5 cm)
D: 1.10‘‘ (2,8 cm)
Painted body
Secret opening mechanism
Brain teaser

Remember, brute force isn’t the key to unlocking its secrets. Each piece effortlessly detaches, and every answer lies within the realms of logical reasoning. Dive in, immerse yourself, and let the Escape room box take you on a mesmerizing journey through time.

Additional information

Weight 0.3 kg
Packaging Dimensions 24 × 17.5 × 2.8 cm
Assembly time

5h

Difficulty level

Medium Level

Pieces

100 to 149

Color

Colored Wood

Mechanical functions

Yes

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: WOODEN CITY
Záruka: 2 roky

3D únikový puzzle Box video